,

Bičių duona

(1 pirkėjo atsiliepimas)

6.0028.00

  • Bičių korio akutėse fermentuotos žiedadulkės!
  • Amino rūgščių gausa!
  • Vitaminai ir mineralai iš gamtos!
  • Baltymai energijos atstatymui ir organizmo tonizavimui!
Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Bičių Duona

tai bičių surinktas ir suneštas į akutes medaus ir žiedadulkių mišinys, kuriame yra daug bičių organizmo liaukų gaminamų sekretų, kurių dėka duonoje vyksta fermentaciniai procesai. Bičių duona gausi: baltymų, angliavandenių, riebalų, mineralinių medžiagų, vitaminų, mikroelementų, fermentų, hormonų.

Bičių duonos sudėtis

Bičių duonoje yra baltymų, riebalų rūgščių, vitaminų, mikroelementų, fermentų, flavonoidų, angliavandenių.

Vartojimas

Rekomenduojama  vartoti profilaktiškai po 10–15 g per dieną (pirmoje dienos pusėje po valgio). Vartojant mėnesį galima  padaryti 1 savaitės pertrauką. Vaikams pradėti duoti bičių duonos reiktų nuo vieno grūdelio dienai stebint ar neatsiranda alerginių reakcijų. Įsitikinus, kad alergijų nėra, galima duoti tiek grūdelių kiek vaikui metų arba iki 1 arbatinio šaukštelio.  Rekomenduotina vaikams nuo 3 metų vaikams.

Bičių duona: laikymo ir galiojimo sąlygos:

Rekomenduojama laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje vietoje sandarioje taroje. Visiems bičių produktams yra svarbu tinkamos laikymo sąlygos, nes netinkamai laikomas medus gali pradėti rūgti. O žiedadulkes, duonelę ir pikį gali užbulti kandys ar kiti gyviai

Tinkamai laikoma bičių duona, gali būti vartojama ir iki 5 metų pasak Lietuvos apyterapiautų asociacijos prezidento Dr. Povilo Rimkaus. (interviu apie bičių duonelę)

Tačiau visada tinkamai laikyti bičių duonelę, nėra taip jau paprasta. Dėl to visuomet pasižiūrėkite koks terminas iki kada geriausia ją vartoti nurodytas ant pakuotės.

Kiekis

100 gr., 500 gr.

1 atsiliepimas apie Bičių duona

  1. Nuolatinė pirkėja

    Puikus produktas, nuolatos perku, visada saugiai supakuota.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis
biciu duonaBičių duona
6.0028.00Pasirinkti savybes