Kalėdinės dovanos

Kalėdinės dovanos

Kalėdos – šventė, kai tik atsibudę iš miegų bėgame ieškoti dovanų po Kalėdų eglute. Kalėdinės dovanos – tai būdas parodyti dėmesį ir nudžiuginti artimuosius, draugus, kolegas. Kalėdų laukia visi, dovanas mėgsta gauti taip pat visi. Dovanų pasirinkimas yra pats įvairiausias, bet šventės jaukumas ir pakyli nuotaika priverčia dovanoti šilčiausias ir reikalingiausias dovanas. Dovanos gali būti susijusios su buitimi, kelionėmis, džiugiomis akimirkomis, maistu, sveikatos stiprinimu. Puikus pasirinkimas Kalėdų proga dovanoti medaus skanėstus, nes jie ne tik skanūs, bet ir naudingas sveikatai.

  • Skanėstų degustacinis rinkinys
  • Klasikiniai kalėdiniai vaško žaisliukai3
  • Mini trejetukas
  • Rinkinys sukuriu porele
  • Rinkinys Kaledines geles
  • Mini trejetukas
  • Rinkinys Saldžios žiedadulkės
  • zvake karaliene
  • Medinė skanėstu dežutė

Medaus dovana

Medaus skanėstai puiki kalėdinė dovana. Šis medus patiks kiekvienam, jų pasirinkimas taip pat labai platus. Skanėstų siūlome įsigyti su svarainiais ir moliūgais, citrina ir imbieru, šaltalankiais, avietėmis, spanguolėmis, čiobreliais, juodaisiais serbentais pan. Skanėstus galima dėtis į arbatą, vaikai gali teptis ant mėgstamų skrebučių, sausainių. Jie taip pat puikiai tinka ragaujant varškės sūrį. Medaus skanėstai yra praturtinti organizmui naudingosiomis savybėmis, todėl juos skanaujant palaikysite bendrą organizmo sveikatą ir atgausite prarastas jėgas. Tokią kalėdinę dovaną priims, bet kas, nes ji tinkama visiems.

Mėgstantiems vaško žvakes, išskirtinį šokoladą su žiedadulkėmis, kalėdinius žaisliukus pagamintus iš vaško, pradžiuginkite įteikdami tokią dovaną. Vaško žvakės ilgai dega, valo orą puikiai tinka sakralinėm šventėm, džiugina namus ir pripildo juos natūralių pievų gėlių ir medaus aromatų. Dovanas rasite apsilankę mūsų internetinėje parduotuvėje

Dovanų įpakavimas

Jei galvojate, kad dovaną reikės supakuoti jums, tikrai taip nebus. Mes pasirūpinsime dovanos įpakavimu. Galime pasiūlyti įsigyti jau supakuotų medaus rinkinių. Dovanų rinkinių pasiūla labai įvairi. Vienuose įeina tik medus, kituose pridedami kalėdiniai vaško žaisliukai, žvakės, šaukšteliai medui. Taip pat siūlome įsigyti medaus statinaitę, ąžuolinius padėkliukus. Turime supakuotų rinkinių poroms, tiems kas nori nustebinti ir palepinti savo antrąją pusę.

Matydami kitų laimingus veidus patys norime šypsotis. Todėl pasirūpinkite Kalėdų džiaugsmu ir pakelkite artimajam kalėdinę dvasią, įteikdami prasmingą dovaną. Jeigu žinote, kad šalia gyvena
vienišų žmonių, nepamirškime ir jų. Galbūt įteikdami dovana jūs žmogui pakelsite nuotaiką ir jis vėl pradės džiaugtis gyvenimui.

Palikite komentarą

Pirkinių krepšelis