Dovanų rinkiniai

Saldžios medaus dovanos tai dovanos sveikatai

Saldžios medaus dovanos – skanios dovanos, kurios niekada nedulkės lentynoje. Medaus rinkiniai tai laimė ir sveikata. Juose supakuoti medus, bičių produktai, medaus skanėstai (medaus arbatos), bičių vaško žvakės. Norėdami parodyti ypatingą dėmesį savo artimiesiems, draugams ar net verslo partneriams, dovanų rinkiniai yra puikus pasirinkimas.

Dovanų paieška dažnai mums sukelia daug rūpesčių ir galvos skausmą. Norisi ir geros ir kokybiškos dovanos ir kad kaina nesikandžiotų, o taip pat kad ir lentynoje nedulkėtų.  Sveikata, gera nuotaika, gabalėlis laimės, rūpestis ir namai kvepiantis vasara – būtent tai suteikia medaus dovanos

Madingos ir naudingo dovanos tai medaus dovanos

Iš širdies dovanojama dovana visada bus gera dovana.  Mūsų sukurti dovanų rinkiniai – tie  kuriais  parodysite savo rūpestį ir meilę. Kurdami dovana sudedame visą savo energija, gerus norus ir saulėtus, medumi kvepiančius linkėjimus. Dovana vyrui, dovana mamai ar net verslo dovanos – rinkiniai, kuriais pasirūpiname ir Jums belieka tik įtekti.

Sveikata – mūsų didžiausias turtas, o padovanotas gabalėlis sveikatos bus visada įvertintas. Bitutės, iš saulėtų laukų ir linguojančių girių suneša sveikatos eleksyrą, laimės trupinėlius, o mes juos paruošiame supakuojame, jums tereikia šią laimę padovanoti.

Medaus rinkiniai

Medaus rinkiniai, kuriuose įdėti medaus skanėstai (medaus arbatos), medus, bičių vaško žvakės ir bičių produktai tiks ir mažiesiems smaližiams ir išrankaus skonio gurmanams. Liofilizuotos uogos, žolelės ir vaisiai sudaro neįtikėtino skonio derinį su medumi. Daugelis neragavė medaus skanėstų nustemba ir iš naujo atrandą medų. Medaus skanėstai – bus taip pat ir puiki verslo dovana,  kuri padės kurtį šiltą ir rūpestingą ryšį su patneriais ar klientais.

Dovanos sveikatai

Kurdami medaus dovanas, tikime kad dovanos nebūtinai turi būti labai brangios ar įmantios. Kartais ir nedidelė dovanėlė, kuri suteiks trupinėli laimės ir sveikatos, praskaidrina nuotaiką. Kartais reikia tiek nedaug, tik šaukštelio medaus skanėsto ir jau atrodo nuotaika smagesnė. Vakare uždegta bičių vaško žvakė jūsų namuose paskleis, vasaros žiedų ir medaus kvapus atsipalaiduosite ir jau dienos vargai liks už nugaros.

Madingos, naudingos, suteikiančios laimės ir pripildančios saulės.

Rodoma 1–12 iš 32

Pirkinių krepšelis