Bičių vaško žvakės tai vienos pirmųjų žvakių, kuriomis žmonės apšvietė savo namus. Tik vėliau atsirado kiti gaminiai kaip parafinas, sojų vaškas ir kitos medžiagos gaminti žvakėms. Deginamos šios žvakės, skleidžia įstabų gamtos kvapą, kuriame susipina įvairūs pievų žiedai, medus ir pikis. Geram žvakių degimui labai svarbus ir knatas, kurį mes parenkame iš aukščiausios kokybės medvilnės.
Energetinė galia
Natūralios bičių vaško žvakės turi savybę harmonizuoti, atpalaiduoti ir valyti erdvę, bei mintis. Būtent šios žvakės yra parenkamos, religinėms apeigoms ir meditacijos. Jų skleidžiami garai turi antiseptinio poveikio.
Bičių vaško žvakės patarimai kaip jas deginti:
Kaskart kai norite uždegti žvakę būtų geriausia dagtį patrumpinti , kad liktų apie 5 mm ilgio. To reikia kad nebūtų suodžių „grybuko” , žvakė nerūktų ir liepsna degtu gražiai. Taip pat būtina įsitikinti , jog žvakė yra švari. Esant nešvarumų, juos reikia kruopščiai pašalinti, su popieriniu rankšluosčiu ar švariu, švelniu, sausu, skudurėliu.
Labai svarbu, uždegus žvakė, ją deginti ne trumpiau negu išsilydis visas žvakės skersmuo. (Pvz. 6 cm skersmens žvakė – apie 4 val.)
Juk būna, kad kažkas vis sutrukdo ir netenka pasimėgauti žvakės liepsna ilgiau. Tokiu atveju užgesinus žvakę, dar pilnai neišsilydžiusiu skersmeniu, sekanti kartą prieš uždegant sulyginkite žvakė kraštus nupjaunat aštriu peiliu. Jei degsite neapipjautą žvakę, susidarys „šulinėlis” ir greitai žvakė Jums arba nebedegs visai arba degs labai prastai.
Įspėjimas:
Būtina saugoti nuo vaikų! Degančios žvakės niekada nepalikite be priežiūros! Žvakes deginti reikia tik žvakidėse, vietoje, kurioje negali pasiekti vaikai ar gyvūnai. Taip pat atidžiai parinkite vietą, kurioje net jei vaškas išsilietų, nekiltų gaisras. Tarp žvakių būtina palinkti bet 10 centimetrų tarpus.